O nas

Wypożyczalnia urządzeń fitness przeznaczonych do profesjonalnego treningu w domu lub mieszkaniu. 
Oferujemy również sprzedaż sprzętu treningowego znanych i cenionych producentów !

O FitKato​

Wynajem i sprzedaż sprzętu fitness w Katowicach.

Jesteśmy liderem wśród wypożyczalni i sprzedaży specjalistycznego sprzętu do ćwiczeń w Katowicach oraz wszystkich miastach Aglomeracji Śląskiej. Powstaliśmy, aby pomóc Ci spełnić Twoje potrzeby w zakresie ćwiczeń aerobowych, niezależnie od tego, czy wybierzesz bieżnię, orbitrek, maszynę do wiosłowania czy rower treningowy !
Jeśli zastanawiasz się nad zakupem konkretnego urządzenia, wypożycz go ! Pomoże Ci to w podjęciu wyboru.
Jesteś gotowy do zakupu ? Zapraszamy do kontaktu ! Oferujemy również sprzedaż sprzętu fitness !

Zobacz nasze urządzenia !

FitKato.pl

Zapewniamy...

orbitrek Śląsk

Dostawa pod wskazany adres.

Dostarczamy sprzęt pod wskazany adres, w określonej godzinie. Nasi specjaliści nie tylko przywiozą i wniosą wybrane urządzenie, ale również zainstalują i poinformują, jak korzystać z urządzenia do ćwiczeń.

wioślarz Śląsk

Pomoc w wyborze sprzętu.

Jeżeli nie wiedzą Państwo, który sprzęt wybrać, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w celu dostosowania urządzenia do Państwa potrzeb. Dokonanie odpowiedniego wyboru jest ważne, aby sprzęt spełniał Państwa oczekiwania.

rowerki treningowe Katowice

Elastyczność.

Elastyczność, która umożliwia korzystanie z jednego rodzaju sprzętu przez miesiąc i przełączania się na inny, jeśli chcesz rzucić wyzwanie swojemu ciału na różne sposoby. Wykorzystując różne urządzenia ćwiczysz różne partie mięśni, dzięki czemu utrzymasz wysoką formę

wioślarz Śląsk

Tylko sprawdzony sprzęt.

Każdemu klientowi dostarczamy bezpieczny sprzęt, który jest gotowy do treningu. Przed dostarczeniem urządzenia dezynfekujemy go, aby korzystanie z niego było możliwe od razu po zainstalowaniu go w pomieszczeniu. Wszystkie urządzenia fitness pochodzą od sprawdzonych i docenianych producentów.

Nasz cel...

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości sprzętu do ćwiczeń cardio w domu lub mieszkaniu. Pragnąc uczynić ćwiczenia wygodniejszymi, oferujemy szeroki wybór sprzętu fitness do wynajęcia osobom, które chcą prowadzić zdrowy, aktywny tryb życia. 
Dzięki bardzo dobrej organizacji jesteśmy w stanie w najszybszy sposób przyjąć zamówienie, dostarczyć urządzenia pod wskazany adres i odebrać we wskazanym przez Państwa terminie.
Zapraszamy do kontaktu w celu potwierdzenia dostępności wybranego sprzętu.