O nas

Wypożyczalnia urządzeń fitness przeznaczonych do profesjonalnego treningu w domu lub mieszkaniu. 
Wypożyczalnia sprzętu sportowego znanych i cenionych producentów !

O FitKato​

Wynajem sprzętu fitness w Katowicach.

Jesteśmy liderem wśród wypożyczalni specjalistycznego sprzętu do ćwiczeń w Katowicach oraz wszystkich miastach Aglomeracji Śląskiej. Powstaliśmy, aby pomóc Ci spełnić Twoje potrzeby w zakresie ćwiczeń aerobowych, niezależnie od tego, czy wybierzesz bieżnię, orbitrek, maszynę do wiosłowania czy rower treningowy !
Jeśli zastanawiasz się nad zakupem konkretnego urządzenia, wypożycz go ! Pomoże Ci to w podjęciu wyboru.
Zapraszamy do kontaktu !

Zobacz nasze urządzenia !

FitKato.pl

Zapewniamy...

orbitrek Śląsk

Dostawa pod wskazany adres.

Dostarczamy sprzęt pod wskazany adres, w określonej godzinie. Nasi specjaliści nie tylko przywiozą i wniosą wybrane urządzenie, ale również zainstalują i poinformują, jak korzystać z urządzenia do ćwiczeń.

wioślarz Śląsk

Pomoc w wyborze sprzętu.

Jeżeli nie wiedzą Państwo, który sprzęt wybrać, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w celu dostosowania urządzenia do Państwa potrzeb. Dokonanie odpowiedniego wyboru jest ważne, aby sprzęt spełniał Państwa oczekiwania.

rowerki treningowe Katowice

Elastyczność.

Elastyczność, która umożliwia korzystanie z jednego rodzaju sprzętu przez miesiąc i przełączania się na inny, jeśli chcesz rzucić wyzwanie swojemu ciału na różne sposoby. Wykorzystując różne urządzenia ćwiczysz różne partie mięśni, dzięki czemu utrzymasz wysoką formę

wioślarz Śląsk

Tylko sprawdzony sprzęt.

Każdemu klientowi dostarczamy bezpieczny sprzęt, który jest gotowy do treningu. Przed dostarczeniem urządzenia dezynfekujemy go, aby korzystanie z niego było możliwe od razu po zainstalowaniu go w pomieszczeniu. Wszystkie urządzenia fitness pochodzą od sprawdzonych i docenianych producentów.

Nasza misja

   FitKato powstało z myślą o tych, którzy marzą o zmianie stylu życia. Chcielibyśmy „zarażać” innych tą wspaniałą pasją, jaką jest sport, oraz podzielić się naszą wiedzą w zakresie różnorodnych form aktywności fizycznej, ale także prozdrowotnego sposobu odżywiania.

   Naszym celem jest nie tylko uświadamianie i merytoryczne wspieranie mieszkańców Katowic i aglomeracji Śląskiej w walce o zdrowie, ale także wyposażenie ich w narzędzia, z których będą mogli korzystać na co dzień w zaciszu własnych domów.

   Niezależnie od wieku, płci, rodzaju wykonywanej pracy – nigdy nie jest za późno, aby cieszyć się piękną sylwetką, poprawić wydolność i kondycję swojego organizmu, zmniejszyć ryzyko zachorowania na choroby przewlekłe. Nie zapominajmy także o poprawie samopoczucia: badania pokazują, że już 30 minut treningu cardio ma znaczący i trwały efekt antydepresyjny, a ćwiczenia aerobowe są zalecane przez Światową Organizację Zdrowia jako wsparcie leczenia farmakologicznego i terapii.

   Zdajemy sobie sprawę, iż dla wielu osób jest to trudny i długotrwały proces. Dlatego też oferujemy nasze wsparcie na każdym jego etapie – od dopasowania sprzętu do indywidualnych potrzeb, przez ułożenie planu treningowego oraz odpowiedniej diety poprzedzonej analizą składu ciała za pomocą profesjonalnych narzędzi.

   Jesteśmy po to, by wspierać, motywować i uczyć w atmosferze empatii, zrozumienia i otwarcia na potrzeby i cele wszystkich, którzy zdecydują się, aby zrobić pierwszy krok w nowe, lepsze życie.

   Jesteś mamą, która ceni swój czas spędzony z dziećmi, a może pracujesz w systemie home office i marzysz o aktywnych przerwach od pracy przy biurku? Nigdy nie korzystałeś z siłowni i chciałbyś ćwiczyć w domowych warunkach, gdzie czujesz się pewnie i bezpiecznie a jednocześnie masz zawsze dostęp do treningu o każdej porze dnia? A może jesteś pełnym energii seniorem, który chciałby zadbać o swoją kondycję, ale powstrzymują Cię dojazdy i strach przed adaptacją do nowych miejsc?

   Czekamy właśnie na Ciebie! Dzwonisz?