Wypożyczalnia sprzętu sportowego

Wypożyczalnia sprzętu fitnes

Przepełniona siłownia? Mamy na to sposób! Wypożyczalnia sprzętu fitness

Początek roku to niewątpliwie czas, kiedy częściej niż zwykle myślimy o zmianie naszej sylwetki. Dla wielu z nas nowy rok to początek czegoś nowego, odcięcia się od tego, co było i szansa na podjęcie nowych wyzwań. Wtedy właśnie ochoczo przekraczamy próg siłowni i nagle okazuje się, że czujemy się tam jak zaginione antylopy pośród stada słoni. Z ręcznikiem pod pachą, bidonem w ręce przemierzamy alejki pomiędzy sprzętami, patrzymy na doświadczonych kolegów i lądujemy na bieżni jako obserwatorzy otoczenia. Jak wkroczyć w świat siłowni i nie zrezygnować z ćwiczeń po miesiącu?

Trener personalny– lek na całe zło

Trener personalny to taki fantastyczny człowiek, na którego już patrząc, chce nam się ćwiczyć. Nienaganna budowa ciała i kipiące endorfiny to wizytówka każdego profesjonalnego trenera personalnego. Osoba ta nie tylko dobrze wygląda, ale powinna mieć też ogromną wiedzę o sprzęcie, który mijamy na siłowni, a przede wszystkim o ludzkim organizmie, bo to nad nim przecież chcemy pracować. Większość siłowni w swojej ofercie ma możliwość skorzystania z jednego darmowego treningu z trenerem personalnym, który pokaże nam wszystkie te ustrojstwa na placu zabaw i nauczy nas prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Czy jedno spotkanie wystarczy? Na pewno nie. Nie jesteśmy w stanie omówić z trenerem wszystkich partii mięśniowych i poruszyć ich do działania podczas godzinnego treningu. Dlatego albo wykonujemy trening wprowadzający i dalej radzimy sobie sami, albo podejmujemy dłuższą współpracę z trenerem personalnym.

Czy trener personalny online to dobry pomysł?

Oczywiście. Jeśli tylko dobrze radzimy sobie na siłowni i odpowiada nam niebezpośredni kontakt z trenerem, to ten dostępny online jak najbardziej okaże się pomocny w walce o lepszą sylwetkę. Współpraca z taką osobą opiera się na cotygodniowym wysyłaniu raportów, w których zawarte są obwody ciała, waga, odczucia co do diety, ćwiczeń, a także można wysłać filmiki ilustrujące wykonywane przez nas ćwiczenia. Po wysłaniu raportu trener online analizuje go, wyznacza dalsze cele i modyfikuje plan, aby dopasować go do naszych predyspozycji.

Gdy siłownia nie jest dla nas i wolimy domowe zacisze

Nasza próba uczestniczenia w świecie siłowni jednak okazała się fiaskiem. Nie czujemy się dobrze wśród testosteronu i zdecydowanie wolimy ćwiczenia w swojej prywatnej przestrzenni. Tu również nic nie stoi na przeszkodzie, aby współpracować z trenerem personalnym. Wiele osób osiąga znakomite rezultaty, ćwicząc w domu, nawet będąc w okresie budowania masy mięśniowej. Trzeba jedynie pamiętać o tym, że konieczne będzie wyposażenie swojego pokoju w odpowiedni sprzęt fitness, aby trening był w pełni efektywny. Ławeczka do ćwiczeń, hantle, gumy oporowe to narzędzia, które pomogą nam w uzyskaniu znakomitych rezultatów. Warto także sięgnąć po sprzęt sportowy do ćwiczeń cardio. Rowerek stacjonarny, bieżnia, czy orbitrek, to urządzenia, które są nieocenione w budowaniu formy.

Wynajem sprzętu fitness Śląsk czy kupno urządzeń sportowych?

Niegdyś nikt nie śnił nawet o tym, że sprzęt fitness do ćwiczeń cardio będzie mógł gościć w domach. Dziś nie wyobrażamy sobie rozpoczęcia dobrego treningu bez solidnej rozgrzewki, a także zakończenia ćwiczeń dawką cario, spalającej niechciane kalorie. Co więcej, sprzęt fitness możemy wynająć, a gdy dopasujemy go do siebie- kupić i skończyć z wymówkami o złej pogodzie do biegania.

Jak wygląda wynajem sprzętu sportowego?

Otóż wynajem bieżni, rowerka powietrznego, wioślarza, czy każdego innego sprzętu fitness jest bardzo prosty. Wystarczy zarezerwować sprzęt. Następnie zostanie on przywieziony do naszego domu i postawiony w wybranym miejscu. Kolejno podpiszemy umowę z taką firmą jak FitKato i cyklicznie będziemy opłacać wynajem urządzenia. Po zakończonej umowie dostawca przyjedzie po sprzęt. Banalne prawda? Cennik wypożyczenia sprzętu fitness jak i jego rezerwacja dostępna jest na stronie https://fitkato.pl/wypozyczalnia/ Znajdziemy tu nie tylko sprzęt do ćwiczeń cardio, a także maty i profesjonalne hantle.

Wypożyczalnia sprzętu fitness Śląsk- Twój treningowy partner

Wypożyczalnia sprzętu sportowego jest doskonałym pomysłem dla osób, które nie chcą inwestować w zakup sprzętu cardio do swojego domu. To także świetne rozwiązanie wtedy, gdy masz ochotę odpocząć od siłowni lub w ogóle z niej nie korzystać i wykonywać trening w domu. Wypożyczenie urządzeń fitness okaże się pomocne również wtedy, gdy Twój plan treningowy obejmuje wykonywanie nadprogramowych ćwiczeń cardio. Wtedy rano przed pracą lub wieczorem podczas oglądania ulubionego serialu, będziesz mógł w pełni realizować plan, nie tracąc czasu na dojazd na siłownię. Wynajem sprzętu fitness to perfekcyjne rozwiązanie dla każdego, w niemal każdym wieku, dla tych z planem treningowym i tych dbających o zdrowie.